Hakkımızda

Firmamız 2008 yılından bugüne her türlü marka CNC takım tezgahı mekanik, elektrik ve elektronik aksamlarının bakım, tamir ve revizyon hizmetinin yanı sıra kullanıcılara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Sektöründe deneyim ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, CNC makinalar ve taknik servis konusunda profesyonel altyapıya sahip bir şirkettir.

GÜRHAN IŞIK MAKİNA Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş olan ve müşterilerinin ihtiyaçlarına iyi servis sloganı ile cevap vermeyi kendine amaç bilmiş ; HIZLI ,GÜVENİLİR ve KALİTELİ hizmet anlayışı ile sektörünün lider firmalarından biri konumuna gelmiştir.

GÜRHAN IŞIK MAKİNA bu ilkeler doğrultusunda sektördeki CNC tezgahların teknik servis, eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile  7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

GÜRHAN IŞIK MAKİNA Müşterilerine ikinci el CNC makina tezgahları ve CNC yedek parça satışı yapmaktadır. Satış öncesi olduğu kadar, satış sonrası servis hizmetlerinde Türkiye genelinde alanında uzman çalışanlarımız ile maksimum müşteri memnuniyetinin sağlanmasını hedeflemekteyiz. Satışta olan CNC takım tezgalarını İKİNCİ EL MAKİNA bağlantımızdan satışa sunulan makina listelerine ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz, CNC makina satışı ve teknik sorularınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.